категорії: афіша події

Перший благодійний аукціон молодих митців «АРТ А»!

теґи: долеско, молодіжний аукціон, центр української култьтури
Початок: 28.05.2013 18:00
Закінчення: 1.06.2013 14:00
Місце: центр української культури та мистецтва
Адреса: Київ, вул. Хорива. 19-В
Предмет події: благодійний аукціон молодих митців Кількість відвідувачів: 0

В Києві пройде
Перший благодійний аукціон молодих митців «АРТ А»!

Передаукціонна виставка: 28 – 31 травня 2013 року,
відкриття 28 травня о 18:00.

Аукціон відбудеться 01 червня 2013 року о 14:00.

Національна академія керівних кадрів культури та мистецтв спільно з Центром Української Культури та Мистецтва щиро запрошують всіх бажаючих відвідати Перший благодійний аукціон молодих митців «АРТ А», який є інноваційною навчальною моделлю, та покаже перспективи розвитку аукціонної справи в Україні.

В аукціоні візьмуть участь художні роботи талановитих митців, які представляють різні напрями живопису. Також презентуватимуться твори декоративно-прикладного мистецтва, зокрема: косівська та опішнянська кераміка, вироби з бісеру, традиційні українські головні убори, ляльки-обереги тощо.

Митці-учасники аукціону – це викладачі та студенти Національної академії керівних кадрів культури та мистецтв, а також майстри та колекціонери, яким небайдужа доля українського арт-простору.

Проект має некомерційний характер. Всі кошти підуть на покриття витрат до підготовки аукціону і на розвиток молодих талантів.

Інноваційна навчальна модель «Перший студентський аукціон АРТ А» (далі Аукціон) є формою отримання та відпрацювання  навичок організації  мистецьких бізнес-проектів у межах підготовки фахівців ОКР «Спеціаліст», «Магістр» спеціальності «Мистецтвознавство» передбачених нормативними та законодавчими актами про освіту, зокрема «Законом України «Про освіту», «Про вищу освіту», наказ Міністерства освіти України від 02.06.93 року «Про затвердження Положення про проведення практики студентів вищих» № 93 від 08.04.93.

Під час відкриття виставки 28 травня на Вас чекають неповторні джазові мотиви та безпосереднє спілкування з молодими митцями!

Ви маєте унікальну можливість стати учасником аукціону, здобути у власну колекцію витвір мистецтва, автор якого може з часом стати всесвітньо відомою особистістю! Реєстрація учасників аукціону – під час роботи виставки.

Вхід вільний. Чекаємо на вас!

Час роботи виставкового центру:
Пн.- Пт.  –  10:00 – 19:00
Сб.  –  10:00 – 18:00
Нд.  –  вихідний

Адреса Центру Української Культури та Мистецтва:
м. Київ, Україна
вул. Хорива, 19-В
м. Контрактова площа
(вихід з метро в бік Верхнього і Нижнього Валів)

З питань акредитації на відкриття виставки, стосовно отримання фотографій, відео-матеріалів, організації ексклюзивних інтерв’ю, сюжетів, цікавих та корисних матеріалів -  звертайтеся до Ольги Музиченко за тел.: 097-98-22-783 або по е-mail: olga.muzi4enko@yandex.ru

 
Я був там