категорії: блоґ-запис

Презентація роману Андрія Куркова «Садівник із Очакова»

теґи: долеско, Курков, презентація книги, Садівник з Очакова

Запрошуємо на зустріч із відомим письменником Андрієм Курковим!
 
13 травня 2013 року о 18:00
В Центрі Української Культури та Мистецтва відбудеться
презентація роману Андрія Куркова «Садівник із Очакова»

Андрій Курков – один із найпопулярніших у Європі українських письменників, книги якого неодноразово потрапляли до списку європейських бестеллерів. У 1988 році став членом англійського ПЕН-клубу – найпрестижнішого письменницького клубу у світі, у 1993 році провів 10 днів на хорватсько-боснійській лінії фронту, об'їздив півсвіту, у 1997 році ввійшов у трійку кращих кіносценаристів Європи, у 1999 році його роман «Пікнік на льоду» став першою книгою із СНД, що ввійшла в десятку європейських бестселерів, у 2003 році цей же роман за результатами голосування в Базелеві (Швейцарія) було оголошено улюбленою книжкою його мешканців. Романи Андрія Куркова перекладені на 22 мови. За сценаріями А. Куркова знято більше 20 фільмів.
«Садівник із Очакова» – пригодницький роман, що розповідає про життя 30-річного Ігоря, який живе у наш час, але подорожує в минуле. В 2012 році «Садівник із Очакова» отримав премію читачів на фестивалі європейських літератур, який проходив у французькому місті Коньяк. Цю нагороду дають за результатами голосування французьких читачів регіону Пуату-Шарант.

Вхід вільний! Чекаємо на Вас!

З питань акредитації, стосовно отримання фотографій, відео-матеріалів, організації ексклюзивних інтерв’ю, сюжетів, цікавих та корисних матеріалів – звертайтеся до Ольги Музиченко за тел.: 097-98-22-783 або по е-mail: olga.muzi4enko@yandex.ru

Центр Української Культури та Мистецтва
м. Київ, вул. Хорива, 19-В, м. Контрактова площа,
тел. (044) 425-12-66, 425-12-64.

  Вихідні – неділя та державні свята.